Menu
Uwaga!
Uprzejmie informujemy iż od dnia 1.08.2007r. zmieniliśmy adres siedziby naszej firmy.
Przeszukaj serwis    
Odpylacze odśrodkowe

Te urządzenia pracują na zasadzie działania siły odśrodkowej na pyły zawarte w wirującym zapylonym gazie. Gaz wchodzi z dużą prędkością stycznie do blaszanego stożka, a wirujące dookoła pyły zostają wytrącone mocą siły odśrodkowej na ścianki stożka i spadają w dół, skąd łatwo je odprowadzać w sposób ciągły. Można też stosować cyklony i gaz wtedy pędząc z jednego do drugiego ulega stopniowemu odpyleniu. Są to tzw. multicyklony. Urządzenia te nadają się raczej do odpylania gazów niosących grubsze pyły.

Amer Clone
Jest to urządzenie do odpylania gazów na zasadzie działania siły odśrodkowej. Nadaje się do oczyszczania dużych mas powietrza zawierającego różnorodne pyły o średniej koncentracji. Stosowanie zespołów cyklonowych, oraz wtórne odpylanie daje wysoką skuteczność. Układ jest wykonany ze stali odpornej na ścieranie, a ponadto równomierny rozkład strumienia powietrza na płaszczyznach cyklonów gwarantuje długą żywotność urządzenia. Odpylacz tego typu może znaleźć zastosowanie w kotłowniach opalanych olejem, węglem, drewnem i odpadami. Również nadaje się do oczyszczania powietrza w kamieniołomach
i asfaltowniach.

Roto-Clone D
To urządzenie jest zespoleniem odpylacza odśrodkowego, wentylatora odciągowego i zasobnika pyłów. Nadaje się do odpylania małych ilości powietrza. Najczęściej jest przystawiany do jakiegoś urządzenia produkcyjnego pylącego i usuwa pyły w miejscu ich wydzielania się.

 
© 2007 FHK Handelsagentur
Projekt & cms: www.zaler.pl
FHK Handelsagentur
02-495 Warszawa
ul. Dzieci Warszawy 48
Tel. +48 22 662 21 10
Tel./Fax +48 22 662 21 15
e-mail: