Menu
Uwaga!
Uprzejmie informujemy iż od dnia 1.08.2007r. zmieniliśmy adres siedziby naszej firmy.
Przeszukaj serwis    
Filtry kasetowe

W tych urządzeniach znajdują zastosowanie kasety z pofałdowanego papieru, albo kasety z filtracyjnymi kieszeniami. Urządzenia te nadają się do czyszczenia powietrza obiegowego.

Pulse-Pak
Jak to widać na rysunku zanieczyszczone powietrze wpada od góry i płynie w dół pomiędzy kasetami filtracyjnymi. Większe cząsteczki pyłu spadają grawitacyjnie w dół, zaś powietrze wolne od nich zmienia kierunek i poddane zostaje filtracji z drobnych cząstek pyłu.Oczyszczanie kaset z nagromadzonego pyłu odbywa się podobnie metodą "Pulse-Jet".
Urządzenie nadaje się do oczyszczania powietrza obiegowego, oczyszczania z dymu spawalniczego i z pyłów hutniczych.

Arrestall
Jest to odpylacz gazu, który posiada kasety z kieszeniowymi filtrami. Kieszenie są wykonane z polyestru i posiadają silną zdolność oddzielania pyłów, tak, że powietrze oczyszczone może znowu wracać do pomieszczeń roboczych.
Nagromadzone masy pyłu zostają usuwane z powierzchni kieszeni przez ręczne lub automatyczne potrząsarki. Urządzenia te mogą znaleźć zastosowanie w halach obróbki metali, w przemyśle farmaceutycznym, przy obróbce drewna, przy szlifowaniu, w przemyśle tworzyw sztucznych, w piekarniach i przy napełnianiu worków i beczek.

 
© 2007 FHK Handelsagentur
Projekt & cms: www.zaler.pl
FHK Handelsagentur
02-495 Warszawa
ul. Dzieci Warszawy 48
Tel. +48 22 662 21 10
Tel./Fax +48 22 662 21 15
e-mail: