Menu
Uwaga!
Uprzejmie informujemy iż od dnia 1.08.2007r. zmieniliśmy adres siedziby naszej firmy.
Przeszukaj serwis    
Maty filtracyjne
Maty filtracyjne

Roll-O-Mat
Roll-O-Mat z włókna szklanego przeznaczony jest do użytku w rolowych filtrach automatycznych AAF. Mocne i trwałe włókno filtruje wykorzystując całą powierzchnię, zgodnie z przesuwem rolowym, nie pozwalając na przedostanie się zanieczyszczeń zapychających filtr. Dostępne również w wykonaniach umożliwiających zastosowanie w urządzeniach innych producentów.

AmerGlas Blue i M57
AmerGlas jest suchym, jednorodnym materiałem filtracyjnym wykonanym z włókna szklanego. AmerGlas M57, dzięki nasyceniu substancją wchłaniającą i wiążącą, charakteryzuje się wysoką zdolnością wchłaniania zanieczyszczeń typu kurz i pyły. Oba typy materiałów filtracyjnych przeznaczone są do użytku w urządzeniach przenośnych oraz systemach HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja).

AmerTex R
Niezwykłe uniwersalny materiał filtracyjny, wykonany z włókna syntetycznego doskonale sprawdza się w oczyszczaniu powietrza w systemach przenośnych, klimatyzacyjnych i grzewczych, okapach kuchennych oraz jako filtr wstępny w rozbudowanych, wielostopniowych systemach filtracyjnych.

AmerTex F
AmerTex F jest wysokiej jakości materiałem filtracyjnym wykonanym z włókna syntetycznego. Przeznaczony przede wszystkim do kabin lakierniczych, w których dokładna filtracja jest niezbędna, by osiągnąć wysoki poziom czystości powietrza.

 
© 2007 FHK Handelsagentur
Projekt & cms: www.zaler.pl
FHK Handelsagentur
02-495 Warszawa
ul. Dzieci Warszawy 48
Tel. +48 22 662 21 10
Tel./Fax +48 22 662 21 15
e-mail: