Menu
Uwaga!
Uprzejmie informujemy iż od dnia 1.08.2007r. zmieniliśmy adres siedziby naszej firmy.
Przeszukaj serwis    
Filtry kompaktowe
Filtry kompaktowe

VariCel AM
Charakterystyczne dla VariCel AM jest ogniotrwałe, wodoodporne medium filtracyjne z włókna szklanego, umieszczone w ramie ze stali galwanizowanej. Aluminiowe przekładki, użyte w filtrze, powodują równomierny przepływ powietrza przez filtr. Filtr znajduje swoje zastosowanie w obszarach o zwiększonych wymaganiach odnośnie czystości powietrza. Jest również dostępny w wykonaniu wysokotemperaturowym (HT).

VariCel V
Filtr ten zbudowany jest z materiałów niekorodujących. Medium filtracyjne z włókna szklanego cechuje ogniotrwała, wodoodporna konstrukcja. Wraz z termoplastycznymi przekładkami umieszczone jest ono w stabilnej, polistyrenowej ramie. Filtr jest lekki, łatwy w instalacji i w pełni utylizowany. Dostępny również w wykonaniu z biostatycznym środkiem ochronnym Intersept®.

VariCel II
Kompaktowy, lekki i łatwy w instalacji to właściwy sposób, by opisać ten wysokiej wydajności filtr o drobno plisowanej powierzchni. Zgodnie z zasadą AAF Slim Line Design™ filtr ten jest łatwy w użyciu, szczególnie w miejscach ograniczonych powierzchniowo. Występuje opcjonalnie w wersji z Intersept®, jak również wysokotemperaturowej (HT).

BioCel BF
Zbudowany jest z ogniotrwałego, wodoodpornego włókna szklanego. Filtr zaprojektowano do filtracji szczególnie drobnych frakcji pyłów. BioCel BF posiada ramę z galwanizowanej stali z aluminiowymi przekładkami. Filtr ten jest w stanie sprostać najwyższym wymogom odnośnie czystości powietrza.

 
© 2007 FHK Handelsagentur
Projekt & cms: www.zaler.pl
FHK Handelsagentur
02-495 Warszawa
ul. Dzieci Warszawy 48
Tel. +48 22 662 21 10
Tel./Fax +48 22 662 21 15
e-mail: