Menu
Uwaga!
Uprzejmie informujemy iż od dnia 1.08.2007r. zmieniliśmy adres siedziby naszej firmy.
Przeszukaj serwis    
Filtry kieszeniowe
Filtry kieszeniowe

DriPak 25
DriPak 25 jest filtrem wykonanym z włókna syntetycznego, który może być używany jako filtr wstępny lub końcowy. Cechuje go doskonała zdolność wchłaniania zanieczyszczeń, trwała konstrukcja i długa żywotność. Dzięki temu doskonale sprawdza się w systemach o znacznie utrudnionym lub skomplikowanym przepływie powietrza, takich jak zmienne ilości powietrza, turbulencje i częste wyłączenia wentylatora.

DriPak GF
Wykonany z włókna szklanego filtr charakteryzuje się wysokim poziomem wchłaniania zanieczyszczeń i długą żywotnością. Dzięki różnorodności wykonań w jakich filtr ten jest dostępny, gama jego zastosowań jest bardzo szeroka. Występuje również jako model w pełni utylizowalny.

DriPak 2000
Wykonany z włókna syntetycznego jest wytrzymały mechanicznie i przeznaczony do pracy w trudnych warunkach. Charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, można go stosować w systemach o wysokim poziomie wilgotności. Dostępne są również wykonania w pełni utylizowalne, jak również z nasączem biostatycznym Intersept®.

DriPak Composite
Doskonałą zdolność filtrowania osiąga ten filtr dzięki wielowarstwowej budowie. Zbudowany z 3 warstw włókna szklanego, syntetycznego lub tylko syntetycznego, jest mocny, trwały i doskonale sprawdza się w trudnych warunkach.

 
© 2007 FHK Handelsagentur
Projekt & cms: www.zaler.pl
FHK Handelsagentur
02-495 Warszawa
ul. Dzieci Warszawy 48
Tel. +48 22 662 21 10
Tel./Fax +48 22 662 21 15
e-mail: