Menu
Uwaga!
Uprzejmie informujemy iż od dnia 1.08.2007r. zmieniliśmy adres siedziby naszej firmy.
Przeszukaj serwis    
Filtry kasetowe
Filtry kasetowe

HV2000
Filtry HV2000 są zaprojektowane, by zbierać opary tłuszczu i oleju w okapach kuchennych; w przypadku gdy są zaimpregnowane środkiem BA Viscosine służą również do filtracji wstępnej w systemach grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC) oraz w systemach poboru powietrza dla urządzeń, działających na zasadzie bezdrganiowej. Powyższe filtry są wykonane ze stali galwanizowanej lub nierdzewnej.

AmerGlass Standard i 5700
AmerGlass Standard i 5700 jest stosowany w obiektach przemysłowych i biurowych, w przypadku niewielkiej koncentracji pyłu. AmerGlass "5700" znajduje zastosowanie przy większym zapyleniu. Włókno szklane, z którego są wykonane oba filtry jest dodatkowo zaimpregnowane celem zwiększenia jego skuteczności i wydajności filtracji.

ChevroNet
ChevroNet to lekki filtr stosowany w systemach HVAC, jak również jako filtrwstępny przed filtrami wyższej klasy. Filtr składa się z wysokiej jakości włókniny syntetycznej, umieszczonej w obudowie ze stali galwanizowanej,nierdzewnej lub z aluminium. Osiąga bardzo dobre rezultaty w warunkach wysokiej wilgotności.

Filtry kasetowe AmAir
Filtry kasetowe AmAir dysponują dużą powierzchnią napływową, co jest związane z większą zdolnością zatrzymywania pyłów. Filtr ten doskonale nadaje się do filtracji wstępnej zapobiegając gromadzeniu się kurzu na wentylatorach i w kanałach przed filtrami o wyższej skuteczności. Dostępny jest również opcjonalnie z biostatycznym środkiem ochronnym Intersept®. W wersji wysoko-temperaturowej (HT) rama wykonana jest z metalu.

 
© 2007 FHK Handelsagentur
Projekt & cms: www.zaler.pl
FHK Handelsagentur
02-495 Warszawa
ul. Dzieci Warszawy 48
Tel. +48 22 662 21 10
Tel./Fax +48 22 662 21 15
e-mail: