Menu
Uwaga!
Uprzejmie informujemy iż od dnia 1.08.2007r. zmieniliśmy adres siedziby naszej firmy.
Przeszukaj serwis    
Filtry HEPA i ULPA
Filtry HEPA i ULPA

AstroCel I
Filtr ten przeznaczony jest do użytku w szpitalach, w przemyśle farmaceutycznym, mikroelektronicznym oraz przy  produkcji żywności. Posiada plisowaną powierzchnię i aluminiowe przekładki a obudowa jest wykonana z metalu lub MDF. Dostępne są modele wysokotemperaturowe, dla dużych przepływów ( High capacity) oraz z biostatycznym środkiem ochronnym Intersept®.

AstroCel II i TM
Te unikalne filtry przeznaczone są do użytku w pomieszczeniach czystych, charakteryzujących się bardzo wysokimi standardami jakości powietrza stopnia. Charakteryzują się plisowaną budową z włókna szklanego oraz termoplastycznymi przekładkami w aluminiowej obudowie. Dostępne są w wersjach z suchymi, żelowymi i standardowymi uszczelnieniami.

AstroCel III
AstroCel III jest wytrzymałym filtrem o wysokiej skuteczności, do użytku na szeroką skalę w przemyśle i w systemach HVAC. Drobno plisowane medium filtracyjne jest uformowane na kształt litery V i umieszczone w mocnej ramie ze stali galwanizowanej, nierdzewnej lub z MDF. Dostępne są również modele przystosowane do pracy w wysokiej temperaturze w przemyśle jądrowym.

AstroPak
AstroPak wyróżnia się tym, że jest zbudowany z niekorodujących, w pełni utylizowanych materiałów. Drobno plisowane medium z włókna szklanego jest umieszczone w ramie z MDF. Termoplastyczne przekładki umożliwiają ujednolicenie przestrzeni między pliskami, dzięki czemu może być osiągnięty optymalny przepływ powietrza przez filtr.

 
© 2007 FHK Handelsagentur
Projekt & cms: www.zaler.pl
FHK Handelsagentur
02-495 Warszawa
ul. Dzieci Warszawy 48
Tel. +48 22 662 21 10
Tel./Fax +48 22 662 21 15
e-mail: