Menu
Uwaga!
Uprzejmie informujemy iż od dnia 1.08.2007r. zmieniliśmy adres siedziby naszej firmy.
Przeszukaj serwis    
Filtry na wlocie powietrza - zastosowanie

Filtry główne służą do separacji zarodników lub innych zanieczyszczeń, pochodzących ze strumienia powietrza. Dzięki temu mogą one wpływać na wymagany stopień czystości powietrza. Wysoka zdolność wyłapywania wiąże się z faktem pochłaniania przez całą powierzchnię filtra cząsteczek zanieczyszczeń. Oznacza to przedłużenie jego żywotności.

DriPak - Filtry kieszeniowe
Filtry kieszeniowe DriPak zbudowane są z jednakowo uformowanych kieszeni, które umożliwiają optymalny przepływ powietrza przez filtr. Dzięki takiej budowie powstaje tylko nieznaczna różnica ciśnienia, co oznacza dla użytkownika zmniejszone koszty energii.

VariCel V / BioCel V - Filtry kompaktowe
Filtry kompaktowe nadają się szczególnie do zastosowania w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy. Zmienne przepływy powietrza, wielokrotne włączanie i wyłączanie wentylatora, wysoka relatywna wilgotność powietrza lub okresowe występowanie spryskiwania wodą nie wpływają w żaden sposób na skuteczność filtracji. Wszystkie elementy są absolutnie odporne na korozję podczas całego okresu pracy filtra. Użyte do produkcji filtrów materiały nadają się w pełni do utylizacji, bez emisji toksycznych substancji. Produkt przyjazny środowisku.

 
© 2007 FHK Handelsagentur
Projekt & cms: www.zaler.pl
FHK Handelsagentur
02-495 Warszawa
ul. Dzieci Warszawy 48
Tel. +48 22 662 21 10
Tel./Fax +48 22 662 21 15
e-mail: