Menu
Uwaga!
Uprzejmie informujemy iż od dnia 1.08.2007r. zmieniliśmy adres siedziby naszej firmy.
Przeszukaj serwis    
Filtry powietrza

Informacje o produktach

Produkty są wybrane spośród szerokiej gamy produktów AAF. Dostępne są również inne materiały np. ramy do filtrów, obudowy oraz inne typy filtrów jak: filtry z węglem aktywnym, filtry wysokotemperaturowe dla przemysłu motoryzacyjnego, jak również jednostki z wentylatorem i filtry absolutne w obudowie z króćcem, używane w sterylnych warunkach pracy.

Wszelkie dane podane w katalogu są parametrami standardowymi. Niestandardowe wymiary lub nietypowe wykonania realizowane są na życzenie.

Aby otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem AAF.

IAQlink

IAQlink jest unikalnym programem filtrowania powietrza stworzonym przez AAF celem zoptymalizowania skuteczności oczyszczania w systemach HVAC ze względu na jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń. Program ten obejmuje wszystkie czynniki mające wpływ na jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń włącznie z doborem filtrów, ich konserwacją, instalacją, badaniami mikrobiologicznymi i całkowitą kontrolą systemu. IAQlink składa się z czterech stopni: nadzór nad filtracją powietrza, sprawozdania z filtrowania powietrza, certyfikacja i program treningowy dla personelu zajmującego się konserwacją filtrów powietrza.

INTERSEPT®

Wiele filtrów jest dostępnych w wykonaniu z biostatycznym środkiem ochronnym Intersept®. Media filtracyjne, nasączone tą substancją, są mniej podatne na wpływ znajdujących się w powietrzu mikroorganizmów. Intersept® hamuje wzrost grzybów i bakterii na powierzchni filtrów, dzięki czemu medium filtrujące jest chronione przez cały okres jego funkcjonowania.

 
© 2007 FHK Handelsagentur
Projekt & cms: www.zaler.pl
FHK Handelsagentur
02-495 Warszawa
ul. Dzieci Warszawy 48
Tel. +48 22 662 21 10
Tel./Fax +48 22 662 21 15
e-mail: